WIĘCEJ

Foto

Gadżety.

W ramach dodatkowych usług możemy zapewnić Wam strefę z personalizowanymi gadżetami w postaci magnesów na lodówkę, puzzli, bawełnianych toreb oraz koszulek z własnym nadrukiem. Nadruk jest kwestią indywidualną, mogą to być zarówno zdjęcia, grafiki jak i logo firmy.  

 

Upominki wykonywane są w trakcie wydarzenia co zapewnia odbiór gadżetu chwilę po jego realizacji. Czas realizacji zamówienia to dosłownie chwila, dzięki temu może z niej skorzystać wielu gości. 

Usługa ta cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród uczestników podczas wszelkiego rodzaju eventów firmowych, pikników rodzinnych oraz przyjęć weselnych

Projekty

graficzne.

Zapewniamy wsparcie graficzne związane z projektowaniem zaproszeń, winietek, etykiet, planu usadzenia gości, menu oraz księgi gości. 

Jest to personalnie zaprojektowana dla Was papeteria, która zagwarantuje Wam unikatowość i niepowtarzalność, ponieważ to Wy w dużej mierze stajecie się jej twórcami. 

902481739820f44d783d6e166d6a9d37.jpg
8bd52ac40468d0d829a9f2e3cc259842.jpg

Podziękowania

dla rodziców.

Podpowiemy rozwiązania i zrealizujemy najbardziej szalone pomysły jakie Wam przyjdą do głowy, bo z autopsji wiemy, że  Rodzice zasługują na wszystko co najlepsze.

 

W tym wyjątkowym dniu macie okazję okazać jak ważni są dla Was, poprzez upominek z którym z największą przyjemnością Wam pomożemy. 

Upominki 

dla gości.

Upominki dla gości stały się nieodłącznym elementem każdego przyjęcia weselnego. Jest to pamiątka którą Wasi goście zabierają ze sobą do domu. Jeżeli chcielibyście obdarować bliskich czymś wyjątkowym i zaskakującym - przychodzimy z pomocą.  

 

Jesteśmy pewni, że razem wpadniemy na pomysł, który będzie się kojarzył tylko i wyłącznie z Wami i który pozostanie na długo w pamięci Waszych gości. 

2f71e76b578ef27e0e3509c6a587d05d.jpg